Lunchbox Goodbyn trójkomorowy :: test

Autor : | 0 Komentarzy | On : Grudzień 5, 2012 | Kategoria : Lunchbox

Goodbyn malinowy to bestsellerowy model lunchboxa. Estetycznie wykonany, trójkomorowy pojemnik na jedzenie z dodatkowym bidonem. W komplecie znajdziecie także śmieszne naklejki za pomocą których możemy zindywidualizować wygląd lunchboxa, a nawet go podpisać (tak jak zrobiłam to ja).

Choć ten model dedykowany jest dzieciom, to świetnie sprawdzi się także jako pojemnik na żywność dla kobiet, dla mężczyzn może okazać się za mały. Pozwala na zabranie pełnego obiadu (zobaczcie nasz gulasz), ale także II śniadania i przegryzek – np. małych kanapeczek, orzechów i owoców.

Bidon zajmuje średnią komorę lunchboxa, ma małą pojemność. Według mnie lepiej zabrać wodę w oddzielnej butelce, a wolną przestrzeń przeznaczyć na odżywcze produkty.

Bidon może się jednak przydać w sytuacji, w której wychodzimy na krótko i potrzebujemy małego zastrzyku energii oraz niewielkiej objętości płynów, wtedy dwie skrajne komory przeznaczamy na żywność, a bidon na wodę, sok, czy inny napój.

Wielką zaletą Goodbyn-a malinowego jest wygodny uchwyt, za pomocą którego możemy w prosty sposób zabrać go  do pracy/szkoły.  Ten model lunchboxa można myć w zmywarce – mycie wytrzymują także naklejki. Jego żywy kolor poprawia humor. Całość wykonana bardzo dokładnie (z materiałów podlegających recyklingowi, bez bisfenolu A i ftalanów), aż się chce zabierać posiłek w takim pojemniku.

U nas w domu Goodbym malinowy jest w ciągłym użyciu – niech to będzie najlepsza rekomendacja dla tego modelu.

Goodbyn malinowy testowałam dzięki uprzejmości sklepu z lunchboxami twojlunchbox.pl.

Print Friendly, PDF & Email
Share This Post!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *