Lunchblog.pl w kwietniowym numerze magazunu “Sens”

Autor : | 0 Komentarzy | On : Marzec 21, 2013 | Kategoria : Różności

Lunchblog.pl w kwietniowym numerze magazunu "Sens"

Od dziś w kioskach najnowszy, kwietniowy (2013) numer magazynu „Sens”. Znajdziecie w nim krótki wywiad ze mną wyjaśniający, dlaczego temat posiłków, lunchu na wynos jest dla mnie tak istotny, że postanowiłam poprowadzić bloga kulinarnego lunchblog.plMoim głównym zadaniem nie  jest tylko przekazanie wam przepisów i informacji praktycznych, ale także pewnej idei, która w dłuższej perspektywie poprawi zdrowie wasze i waszych rodzin.

Z tego miejsca pragnę podziękować Pani Kasi Lewickiej-Stachowicz za to, że zainteresował ją mój blog i zechciała ze mną porozmawiać. Doceniam, że odbyło się to w „oldschoolowy” sposób, przy kawie, w pewien zimowy poranek, z włączonym dyktafonem. Wiem, że czasem jest „inaczej”: my Pani wyślemy pytania mailem a Pani nam napisze odpowiedzi. Ten wywiad był na szczęście inny. Poza treściwą rozmową towarzyszył mu bowiem miły, osobisty kontakt.

Serdecznie zapraszam was do lektury kwietniowego magazynu „Sens”, nie tylko ze względu na rozmowę ze mną, ale przede wszystkim dlatego, że to jeden z nielicznych magazynów traktujących o człowieku, jako całości – połączeniu ciała, umysłu i ducha.

SOK_S04_2013_autoryzowana3

Glodni-w-pracy.

Print Friendly, PDF & Email
Share This Post!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *