Współpraca

0 Komentarzy | Wrzesień 28, 2014

LUNCHBLOG.pl – Unikalne połączenie miłości do gotowania, edukacji żywieniowej i estetycznej fotografii.

Barbara_Dąbrowska_GorskaZ zawodu jestem dietetykiem z bogatym doświadczeniem. Z pasji gotuję, szukam nowych smaków, a potem fotografuję to co zrobiłam (jak zdążę zanim zawartość talerza skonsumuje moja rodzina)  🙂 .

Lunchblog.pl  (założony w styczniu 2013) jest odpowiedzią na potrzebę, którą dostrzegłam w pracy dietetyka. Największym problemem, jaki mają moi podopieczni jest organizacja posiłków w pracy i stąd motyw przewodni bloga, czyli prosty, szybki lunch. Dania prezentuję w tzw. lunchboxach.

Marzy mi się, aby lunchblog.pl był malutką cząstką rewolucji w żywieniu na wynos. Chciałabym pokazać, że można jeść w pracy/szkole smacznie i zdrowo, jednocześnie oszczędzając i nie tracąc długich godzin na gotowanie.

Zapraszam do współpracy,

Barbara Dąbrowska-Górska

kontakt@lunchblog.pl
tel. 502569507

LUNCHBLOG.pl to:

wykreslunchblogpl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Formy współpracy:

  • BANNER

Możliwość prezentacji bannera reklamowego na stronie głównej (preferowana wielkość 642px na 72 px), lub na podstronach w panelu bocznym (preferowana wielość 253px na 209px)

  • PRODUCT PLACEMENT

Nienachlana prezentacja produktu w postaci zdjęć, lub na liście produktów użytych do przygotowania dania. Obie formy można łączyć

  • RECENZJA/TEST – produkt spożywczy, lunchbox, sprzęt kuchenny, książka kucharska

Obszerna, ciekawa recenzja produktu spożywczego, sprzętu kuchennego, czy książki kucharskiej. Recenzja wsparta zdjęciami.

  • KONKURS

Promocja przez konkurs promowany na FB i na stronie głównej. Pełne prowadzenie konkursu od ogłoszenia zasad, aż po wyłonienie zwycięzców.

  • UDZIAŁ W AKCJACH EDUKACYJNYCH

Wyższe wykształcenie w dziedzinie żywienia człowieka czyni ze mnie idealnego partnera akcji edukacyjnych związanych np. z wprowadzeniem nowego produktu na rynek.

  • UDZIAŁ W KONFERENCJACH PRASOWYCH

Jako dietetyk, blogerka i pasjonatka kuchni w jednym świetnie sprawdzę się jako współprowadząca konferencję prasową (ekspert w dziedzinie żywienia człowieka). Mam doświadczenie w prowadzeniu tego typu spotkań i szkoleń, występowałam w mediach (min. Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie).

  • PROWADZENIE SZKOLEŃ/WYKŁADÓW/WARSZTATÓW

Prowadząc szkolenia, wykłady, czy warsztaty staram się jak najintensywniej aktywować uczestników, tak, aby zapamiętali jak najwięcej i wynieśli cenne dla siebie informacje.

Przykładowe tematy:

Żywienie niemowląt w pierwszym roku życia.
Zdrowe żywienie przedszkolaka.
Jak czytać opakowania produktów spożywczych?
Jak zmieniają się potrzeby żywieniowe kobiet w ciąży i mam karmiących piersią?
Dieta wspomagająca w treningu rekreacyjnym
Jak jeść w biurze? Strategia żywieniowa dla pracowników biurowych.

  • ARTYKUŁ EKSPERCKI LUB LIFESTYLOWY

Jestem współautorką książek o tematyce żywieniowej, a także autorką wielu tekstów z dziedziny dietetyki. Piszę lekkim i przyjaznym dla czytelnika językiem.

  • INNE FORMY NIESTANDARDOWE

Jestem otwarta na propozycje!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *