Ucz się odchudzania od mężczyzn!

Czy kiedykolwiek próbowałaś ćwiczyć razem ze swoim partnerem, chłopakiem, mężem? Jeśli tak, przypomnij sobie jak to wyglądało. Jeśli wszystko szło świetnie i wspólne ćwiczenie sprawiało Wam mnóstwo frajdy, to świetnie. Niestety, w przypadku większości par, do gry wkracza nie zbyt zdrowe współzawodnictwo. U mężczyzn efekty widać o wiele szybciej. I to wcale nie jest zasługa jakiegoś tajemniczego hormonu. Po prostu ich nastawienie różni się od nastawienia kobiet.
Przede wszystkim, panowie nie odczuwają presji związanej ze swoim ciałem i wyglądem. Dla nich jest dobrze tak jak jest. A nawet jeśli coś zaczyna im się mniej podobać, to w przypadku podjęcia jakichkolwiek działań, ich motywacja nie spada tak szybko jak w przypadku płci przeciwnej. Kobiety nie widząc rezultatów poddają się i pocieszają czekoladą.
Mężczyźni kochają zdrowe współzawodnictwo. Dla nich pokonanie własnych barier, to poświadczenie ich męskości.  Są również mniej skłonni, aby wyrzucić z diety wszystkie elementy, które lubią. Co często wychodzi im na dobre i nie spowalnia nagle im metabolizmu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.