O blogu

0 Komentarzy | Październik 21, 2012

Dlaczego założyłam Lunchblog.pl – przepisy na szybki obiad?

O blogu -założycielka lunchblog.plWypadałoby się przedstawić prawda? Witajcie! Nazywam się Barbara Dąbrowska-Górska i prowadzę Lunchblog.pl.

Gdybym miała cokolwiek o sobie powiedzieć – to pierwsze co mi przychodzi do głowy to człowiek orkiestra – moja głowa dosłownie buzuje pomysłami. Czego to ja w życiu nie robiłam (tylko bez sprośnych myśli!)?

Lunchblog.pl jest połączeniem kilku pasji i odpowiedzią na potrzebę, którą dostrzegłam w pracy dietetyka (z zawodu jestem dietetykiem, żywieniowcem). Okazuje się bowiem, iż największym problemem, jaki mają moi podopieczni jest organizacja posiłków w pracy i stąd motyw przewodni bloga, czyli prosty, szybki lunch. Jak z pewnością zauważyliście wszystkie dania prezentuję w tzw. lunchboxach, zaś ich przygotowanie nie zajmuje więcej niż 20 minut – to moja obietnica dla Was.

Niech Was nie zmyli mój zawód . Lunchblog nie jest dla osób na diecie, jest dla wszystkich, którzy chcą smacznie i zdrowo jadać w pracy, czy szkole. Niemniej jednak wykorzystuję swoją wiedzę uzupełniając przepisy o wartości odżywcze(to dla zainteresowanych tematem).

Wśród propozycji szybkich obiadów znajdziecie dania z różnych składników, na każdy gust. Wraz ze zmieniającymi się porami roku staram się także podpowiadać jak wykorzystać „sezonówki”. Na lunchblogu nie zabrakło także pomysłów na II śniadania.

Marzy mi się, aby lunchblog.pl był malutką, minimalną choć cząstką rewolucji w żywieniu na wynos. Chciałabym pokazać Wam, że można jeść w pracy/szkole smacznie i zdrowo, jednocześnie oszczędzając, nie tracąc długich godzin na gotowanie. Zróbmy to!

Blog jest  moim kolejnym energetyzującym, dodającym sił do życia pomysłem na swój kawałek Internetu – coś co robię z absolutną przyjemnością, bez poczucia presji, tylko dla siebie i moich czytelników (bez Was jaki to miałoby sens?).

Lunchblog.pl to przepisy na szybki obiad, lunch, drugie śniadanie na wynos, do zabrania do pracy lub szkoły w wygodnych lunchboxach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *