Lunchbox Smash M :: test

Autor : | 0 Komentarzy | On : Grudzień 5, 2012 | Kategoria : Lunchbox

Smash M firmy Nude Food Movers (kocham logo tego producenta!) to jeden z pierwszych lunchboxów ze sklepu twojlunchbox.pl, który miałam okazję testować na swojej rodzinie i zarazem jeden z moich faworytów.

Niewielki rozmiar, ale pojemne wnętrze plus kilka praktycznych rozwiązań czynią go bardzo przydatnym na co dzień.

Pojemnik składa się z dwóch komór – jednej głównej, która zawiera w środku dodatkowo „kratkową przedziałkę” za pomocą której możemy rozdzielić np. kanapki i mniejszej z pojemnikami na sosy. Przyznaję szczerze, że rzadko używam wspomnianą “przedziałkę”. Znacznie częściej pakuję do komory np. kawałek grillowanej piersi z kurczaka z warzywami bez rozdzielania składników.

Zachwyciła mnie mniejsza komora w której znajdziecie dwa niewielkie pojemniczki w energetycznych kolorach. Możecie w nich zabierać sosy lub dodatki, takie jak tarty ser. Możecie napełnić jeden pojemnik, a obok niego wrzucić garść orzechów, w końcu możecie w ogóle ich nie używać, zaś mniejszą komorę przeznaczyć na dodatek zbożowy np. ryż, makaron, kaszę. Rewelacja!

Dodatkowym atutem Smasha M jest jego ergonomiczna konstrukcja sprawiająca, że idealnie mieści się w szkolnym plecaku, czy większej damskiej torebce (ja zawsze kupuję tylko takie, które mieszczą A4). Jeśli dodatkowo chcemy utrzymywać wysoką lub niską temperaturę żywności w lunchboxie możemy Smasha M spakować do specjalnie dla niego przygotowanej torby termoizolacyjnej

Zobacz zestaw Smash M + torba termoizolacyjna

Smash M zapewnia pojemność odpowiednią dla kobiet i dzieci, dla mężczyzn lepiej sprawdzi się jego większy brat w rozmiarze XL.

Zobacz lunchbox Smash XL

Lunchbox można myć w zmywarce, ale także mrozić w nim pożywienie. Zdarzyło mi się wykorzystać małe, kolorowe pojemniczki właśnie do mrożenia.

Każda mama może być spokojna produkt ten wykonano bowiem z bezpiecznych materiałów, nie zawiera bisfenolu A,  ftalanów, ołowiu i PCV.

W ulotce dołączonej do produktu znajdziecie kilka ciekawych inspiracji przepisowych do przygotowania i zabrania w lunchboxie Smash M.

Smash M testowałam dzięki uprzejmości sklepu z lunchboxami twojlunchbox.pl

 

Print Friendly, PDF & Email
Share This Post!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *